Chci podpořit OKNA

Tradiční benefiční akce

Zúčastněte se některé z námi nebo pro nás pořádaných benefičních akcí.

Benefiční akce

Probuďme společně spící krásku – veřejná sbírka + spolupráce

Díky neskutečnému daru areálu bývalé továrny na knoflíky, vily továrníka a přilehlých pozemků jsme získali naději na vybudování nového zázemí pro naše služby. Tento záměr bude trvat řadu let a bude vyžadovat nemalé investice.

Za účelem průběžného financování tohoto záměru byla vyhlášena veřejná sbírka, která nám pomůže zajistit nezbytné náklady. Číslo účtu této sbírky je: 77733376/0300. Případně můžete využít přiložený QR kód.

Dále budeme rádi i za jakoukoliv další pomoc, která nám usnadní oživení areálu

Potvrzení o daru  – Pokud máte zájem o vystavení potvrzení o daru, kontaktujte nás na e-mailu okna@okenko.eu. Zašlete prosím Vaše jméno, adresu, dat. narození, případně název firmy, IČO a sídlo a také částku a datum, kdy jste ji odeslali pro snadné dohledání.

Finanční dar – veřejná sbírka

Účel veřejné sbírky: Shromáždění finančních prostředků na úhradu nákladů spojených se službami poskytovanými osobám se zdravotním handicapem (sociální služby, chráněné dílny, pobytové akce, dobrovolnické programy apod.) organizace Otevřená OKNA, z. ú. (nákup materiálu, vybavení, úhrada energií, nájemného, ubytování, oprav, technického zhodnocení budovy apod.). Využití prostředků z VS je pravidelně kontrolováno krajským úřadem.

  • Převodem na účet veřejné sbírky: 710826309/0800
  • V hotovosti na pokladně (Pražská 104/II, J. Hradec)
  • Do kasičky (Prodejní galerie Okénko a dalších místech)

Pokud si přejete vystavit potvrzení o daru či darovací smlouvu, kontaktujte nás na adrese okna@okenko.eu.

Zakoupení našich výrobků

Výrobky z našich chráněných a sociálně terapeutických dílen můžete zakoupit v Prodejní galerii Okénko, na trzích a jarmarcích v J. Hradci, Dačicích a okolí, na e-shopu, příp. v komisním prodeji v dalších městech.

Přijímáme také individuální zakázkovou výrobu. Kontaktujte nás na adrese holicka@okenko.eu

E-SHOP

Výrobky chráněných dílen

Chráněné dílny

Stát se dobrovolníkem

Můžete se zapojit do některého z našich dobrovolnických programů, které se zaměřují na různé skupiny potřebných. Pracujeme s dětmi, seniory a lidmi se zdravotním postižením.

Vítáme i dobrovolníky pro krátkodobou spolupráci či dílčí aktivity. V případě zájmu nás kontaktujte na adrese maly@okenko.eu.

Naše dobrovolnické programy

Věcný dar

Každoročně uvítáme i věcné dary do tomboly, která je součástí našich benefičních plesů.

Použité věci přijímáme nárazově do Oknoblešáku či Swapu, o kterém se dozvíte z našich stránek či na Facebooku.

Oceníme i další věcné dary, které využijeme při práci s klienty (materiál na tvoření, vybavení dílen či domácnosti, hry apod.)

Navštivte nás

Zajímá vás naše činnost a rádi byste nás podpořili svou návštěvou? Po předchozí domluvě se můžete přijít podívat jak a kde pracujeme.

Každým rokem také pořádáme Den otevřených OKEN.

Kontakty

Máte další nápad, jak nás podpořit?

Neváhejte nás kontaktovat na adrese okna@okenko.eu.

 

DĚKUJEME!