30. listopadu 2022

Vánoční dárek dětem

Dobrý den,

jsme velice rádi, že jste přečtením tohoto  článku projevili zájem o  společný charitativní projekt rádia Česká Kanada a organizace Otevřená OKNA s názvem

VÁNOČNÍ DÁREK VŠEM DĚTEM!

Podstatou tohoto projektu je, abychom my i vy, posluchači našeho rádia, zakoupením vánočního dárku udělali společně  radost dětem, které by jinak neměly hezké Vánoce!

Organizace Otevřená OKNA je v rámci tohoto projektu společně s dalšími charitativními partnery, garantem, že Vaše dárky se dostanou po stromeček a tedy i do rukou těch dětí, které to potřebují nejvíc.

Svůj zakoupený dárek můžete donést k nám do rádia Česká Kanada v Klášterské ulici nebo do poboček Otevřených OKEN,  které najdete v Jindřichově Hradci a Dačicích. Dárky půjdou dětem ve věkovém rozmezí 0 – 18 let a v případě, že dárek bude již zabalený, poprosili bychom Vás o popis, zda jde o dárek pro chlapce či dívku. Vzhledem k tomu, že partnerem tohoto projektu je i basketbalový klub GBA Lions, bude možno dárky předat i v rámci domácího utkání  9. 12. 2022 nebo v rámci finálového dne mezinárodního basketbalového turnaje YOUNG GUNS 2022 v neděli 18. 12. 2022. Akce trvá do 19. 12. 2022 a poté budou dárky rozváženy dětem.

V případě, že se budete chtít v rámci projektu na cokoliv informovat, najdete veškerá spojení na webových stránkách Všech partnerů naší akce.

DĚKUJEME VÁM ZA TO, ŽE SPOLEČNĚ MŮŽEME UDĚLAT RADOST VŠEM DĚTEM,

KTERÉ TO POTŘEBUJÍ!