29. března 2019

Báječný bál plný motýlů

16. benefiční ples Otevřených OKEN s názvem Motýlí bál je již za námi a nutno podotknout, že jsme si jej náležitě užili, jak je jistě patrné i z přiložené fotogalerie. Bavili se uživatelé našich i spřátelených sociálních služeb, pracovníci, členové správní rady, dobrovolníci, rodiče, sponzoři i všichni hosté.

Po úvodní hudbě hosty přivítala ředitelka Drahomíra Blažková. Následovalo poděkování dlouhodobým podporovatelům naší organizace, Ing. Tomáši Drnkovi, Ing. Vladimíru Noskovi a Tomáši Fiedlerovi, který se postaral o obsah plesové tomboly. Po poděkování se návštěvníci mohli pokochat krásným pomádovým předtančením taneční skupiny Správná pětka a divadelním představením uživatelů chráněného bydlení, které nás zavedlo za Krakonošem a Trautembergem.

V následujících chvílích si poděkování před plným sálem užili manželé Kukačkovi a Vojta Duba za dlouhodobou podporu a zapojení se do táborového dění. Poté předsedkyně správní rady, paní Jaroslava Sedláková představila krásný dar pana Roda ze Strmilova, který věnoval tři originální dřevěné mísy s příběhem. Následující poděkování přinesli Baba Jaga a čaroděj Vigo, a sneslo se na dobrovolníky našich dobrovolnických a táborových programů, kterých přišla celá řada.

Dalším bodem na programu, který byl proložen taneční hudbou skupiny Lucky z Číměře, byla dražba. Dražily se krásné korálkové šperky, které vznikly v naší sociálně terapeutické dílně a zrcadlo s krabičkou z chráněných dílen. Následovalo losování cen do velké tomboly, po kterém pokračovala zábava v plném proudu.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do přípravy plesu i všem, kteří svým příspěvkem přispěli k úžasnému výtěžku z benefice, který přesáhl 82 tis. korun.